Blog o šití a módě

GRAND CORPORATION

GRAND CORPORATION - Jsme velkoobchodní firma zabývající se prodejem metrového textilu a galanterie. Naše oděvní látky a galanterii dodáváme prodejnám metráže, výrobcům, modním návrhářům a krejčovstvím v ČR a SR. Maloobchodní zákazníci si mohou zboží zakoupit v prodejně v Prostějově nebo na eshopu www.metraz-galanterie.cz V naší nabídce najdete široký škálu oděvních látek jako jsou fleece, hedvábí, krajky, organzy, lny, šifony, tafty, tyly, koženky, kožešiny, úplety, košiloviny, kostýmovky, kabátoviny, šatovky, bavlny, ale také efektní nebo flitrové látky. Z galanterie pak můžete zakoupit gumy, pruženky, stuhy, tkanice, knoflíky, ale také si můžete vybrat z více jak 400 barevných odstínů nití.

IČ: 60747617
E-mail: m.kolikova@grandcorporation.cz
Web: www.grandcorporation.cz
E-shop: www.metraz-galanterie.cz

Otevírací doba

PO-PÁ 9:00-18:00 hod.
SO 9:00-12:00 hod.
NE zavřeno

Adresa:

Sušilova 6
Prostějov
796 01

GRAND CORPORATION - GRAND CORPORATION - GRAND CORPORATION -

Zpět na přehled


Komentáře

  • OdpovědětSouhlasimKam a Obrtelova10. Ledna 2018

    Souhlasim s výše uvedeným komentářem,výběr mají sice velký,ale kvalita materiálu hrozná.Nakoupila jsem u nich jednou a naposled.

  • OdpovědětPodvodniciNovák oldrich10. Ledna 2018

    Větší podvodníky než grandcorporation jsem neviděl.Prodavaji předražené látky,přitom dovoz z polska.Lidi,zamyslete se nad tím,kde nakupujeme.nebo chcete levné a nekvalitní špunty z polska?kvalita materiálu katastrofa.

Přidat komentář


Twitter

Facebook

Nahoru