Blog o šití a módě

Chcete vlastní prezentaci?

Dejte o sobě vědět našim čtenářům! 

Tematický blog Módedáma.cz nabízí možnost vytvořit Vám a Vašemu podnikání kvalitní internetovou prezentaci, kterou si můžete sami lehce spravovat.

Vaši prezentaci vystavíme na subdoméně http://jmeno-vasi-firmy.modedama.cz. Podobu takového firemního webu si můžete prohlédnout na příkladu obchodu s metráží Par Excellence na adrese: http://par-excellence.modedama.cz/.

Proč vlastní prezentaci na módedámě?

 • Zvýrazní vaši firmu na internetu
  Budete lépe vyhledatelní a navíc o vás dáme vědět návštěvníkům blogu.

 • Máte obsah plně pod kontrolou
  Upravujete si sami obsah prezentace, včetně možnosti vkládat fotografie vaší provozovny nebo nabízeného sortimentu.

Máte již web a jste s ním spokojeni?

 • Tak ho ještě více podpořte odkazy z naší prezentace!
  Věděli jste, že jedním z kritérií, podle kterých řadí výsledky vyhledávače jako Seznam nebo Google je množství odkazů vedoucích na váš web. Využijte prezentaci na Modedámě pro podporu vašeho webu!

Proč u nás?

 • Pomůžeme a poradíme
  Zdarma vám pomůžeme s prvním naplněním prezentace. Pošlete nám podklady např. ve wordu a my je zdarma zpracujeme. V pracovních hodinách jsme vám k dispozici na online chatu (můžete vyzkoušet na této stránce vpravo dole), telefonu 515 532 121 a kdykoliv se nám můžete ozvat na email 

 • Minimum starostí
  Nemusíte hledat grafika, programátora ani hosting. Vše je připraveno a čeká na vaše využití.

 • Máte obsah pod kontrolou
  Upravujete si sami obsah webu pomocí jednoduchého editoru. Navíc můžete vkládat fotografie vaší provozovny nebo nabízeného sortimentu a informovat návštěvníky o aktuálních akcích a novinkách.

Kolik to stojí?

 • správa prezentace: 199 Kč/měsíc (při platbě na celý rok pouze 1.999 Kč).
  Aktivace prezentace, pomoc s prvním naplněním obsahu i pomoc kdykoliv v budoucnu je již zahrnuta v tomto měsíčním poplatku. 

Chcete vlastní doménu?

 • za 99 Kč/měsíc zajistíme registraci a správu vaší vlastní domény (jmenofirmy.cz). Navíc získáte možnost provozovat na této doméně až 5 emailových adres zdarma

Chcete nabídky využít?


Twitter

Facebook

Nahoru