Blog o šití a módě

Zakázkové krejčovství Veselé Sluníčko

Zakázkové krejčovství Veselé Sluníčko - Hledáte osobu, která se specializuje na zakázkové šití v okolí Uherského Hradiště ? Obraťte se na mě.
Jmenuji se Libča Jakšíková a nabízím Vám jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru.

a to : šití na zakázku, opravy, úpravy, přešívání oděvů, záplatování, scelování materiálů, strojové vyšívání-řetízkový steh, veškeré šití pro děti od 0 měsíců, povlečení do postýlek, kapsáře, povijany, nebesa, přehozy na postel, roušky ke křtu,atd., dekorace z látek, keramiky- samotvrdnoucí hlíny, moduritu, dekorace pro krásný domov, polštářky, úpravy záclon, ubrusů, atd. Nabízím šití z vlastních, ale i z Vašich materiálů. Dále je možné postroje, obojky, oblečky pro psíky. Vždy je možná domluva pro spokojenost všech. Šiji na ŠS Lada, Lucznik, Singer 4nit.Overlock, řetízkový vyšívací stroj. Látky ze kterých šiji a tvořím jsou nové od českých výrobců, u metráže pro děti s garancí atestu do 3let. Ostatní galanterie je rovněž nová a také od českých výrobců. Plánuji pro Vás rovněž rozšíření nabídky o prodej metráže a galanterie.
S velkou radostí oznamuji všem kdo mají zájem o nádherné látky za suprovní ceny, ze kterých Vám rovněž ušiji orig.modely a vše ostatní dle Vašeho přání - ŽE ZAHAJUJEME PRODEJ LÁTEK A GALANTERIE. V případě jakýchkoli dotazů se klidně ptejte, budu se těšit. Vaše Libča.

IČ: 02881616
Telefon: + 420 723 984 475
E-mail: libca.jaksikova@seznam.cz
Web: veseleslunicko.sluzby.cz
E-shop: veseleslunicko.sluzby.cz

Otevírací doba

Zatím dle telefonické domluvy.

Adresa:

Zlechov 209
Uherské Hradiště
68710

Zakázkové krejčovství Veselé Sluníčko -

Zpět na přehled


Komentáře

Napište svůj komentář.

Přidat komentář


Twitter

Facebook

Nahoru