Blog o šití a módě

Převléknout byt do nového už nemůže být snazší

Převléknout byt do nového už nemůže být snazší - Blancheporte-uvod05
Listopadu

Tak jako si děláte pořádek v šatníku, je dobré jednou za čas probrat bytový textil a pořídit pro svůj domov něco nového. Tvořivé duše si všechny ty záclony, závěsy či polštářky a sedáky ušijí samy stejně jako já. Tentokrát u mě doma ale přišla řada na povlečení, které už spíš dožívá a bude potřebovat nahradit něčím modernějším a kvalitnějším. Opět jsem si myslela, že se vrhnu na šití, ale tentokrát jsem musela konstatovat, že není z čeho.

Spaní ve francouzském stylu

Rozhodla jsem se proto povlečení koupit hotové, což odstartovalo velké hledání. Nejprve jsem se musela prokousat všemožnými nabídkami květinových vzorů a pastelových barev, které se dle mého názoru jednoduše nehodí pro povlečení do postele, kde vedle vás spí i chlap. Výběr se značně zúžil, ale k mé radosti jsem narazila na několik zajímavých vzorků, které bych si v ložnici představit dokázala. Univerzální barevnost a minimalistické vzory jsem našla například u značky Blancheporte.

Blancheporte

Blancheporte


Stylové povlečení u mě doma

Pro snazší hledání toho pravého vzoru používá e-shop několik základních filtrů, díky kterým snadno a rychle najdete to pravé. Mě nejvíc zaujala sekce povlečení s designovým vzorem, protože to přesně vystihuje moje očekávání od bytového textilu. Na první pohled mě dostala jednoduchost modelu Harry (viz úvodní foto), který jednoznačně dokazuje, že kostka je věčná. Protože vždy potřebujete minimálně dvě sady povlečení na výměnu, nahlédla jsem ještě do kategorie povlečení s originálním vzorem.

Všechna povlečení značky Blancheporte jsou ušitá ze směsi bavlny a polyesteru, která není náročná na údržbu, takže už se teď těším na spaní v novém.

Blancheporte


Zpět na přehled článků


Komentáře

Napište svůj komentář.

Přidat komentář


Twitter

Facebook

Nahoru